Skaistumkopšanas profesionālā vidusskola “Beauty School’’

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Skaistumkopšanas profesionālā vidusskola “Beauty School’’Esam akreditēta profesionālā vidusskola un sagatavojam skaistumkopšanas nozares speciālistus - kosmētiķus, vizāžistus, spa speciālistus. Atnākot pie mums, jūs iegūsiet jaunu profesiju, par kuru vienmēr sapņojāt, uzsākot mācības “no nulles” vai paaugstinot savas profesionālās prasmes skaistumkopšanas industrijā.

Ar skolas diplomu droši varēsiet uzsākt savu privātpraksi, iegūt darbu skaistumkopšanas salonā vai spa centrā Latvijā un ārzemēs.

Mūsu skola īsteno izglītības programmas Latvijā kopš 2004. gada.

No 2013. gada izglītības iestāde pēc pārorganizācijas ieguva profesionālās vidusskolas statusu ar nosaukumu - Skaistumkopšanas profesionālā vidusskola “BEAUTY SCHOOL’’.

Piedāvājam audzēkņiem ar vidējo izglītību iegūt izglītību profesionālās vidējās izglītības programmās – iegūstot kvalifikācijas: kosmētiķis un spa speciālists.

Profesionālās tālākizglītības programmas piedāvājam:

  • kosmetoloģijā ar iepriekšēju profesionālo vidējo izglītību medicīnas nozarē;
  • SPA un dekoratīvās kosmētikas jomās ar kvalifikācijām: spa speciālists un vizāžists.

Visas izglītības programmas ir akreditējusi Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija.

Piedāvājam regulāri arī pilnveides izglītības programmas, kursus un seminārus skaistumkopšanas un masāžas jomās Rīgā un Liepājā.

ITEC LogoKopš 2015. gada izglītības iestāde sadarbojas ar starptautisku organizāciju ITEC, kura nodrošina pasaulē atzītu vērtēšanas sistēmu vairākās nozarēs, tajā skaitā arī kosmetoloģijā. 2015. gadā skola saņēma ITEC akreditāciju un jau 16 audzēkņi saņēma ITEC 3 līmeņa starptautisku diplomu, kas paver brīvas iespējas starptautiskajā darba tirgū.

Skolas mērķi:

  • sniegt konkurētspējīgas zināšanas un praktiskās iemaņas jauniem speciālistiem,
  • regulāri paplašināt skolas piedāvājuma iespējas,
  • izvirzīt par svarīgu holistisko pieeju izglītībā,
  • turpināt veidot ciešu sadarbību ar darba devējiem mācībām darba vidē iespējas nodrošināšanai.

Izglītības iestādē strādā ilgstoši daudzi pedagogi, kuri palīdzējuši veidot skolas izglītības darbu - Zane Putniņa, Iveta Opmane, Inga Smildziņa, Irina Korčmarovska, Anna Vehtere un citi.

Mūsu pedagogu vidū ir arī mūsu skolas absolventi. Tas mūs priecē!

Skolas dibinātāja ir ķīmijas zinātņu maģistrs, estētiskās kosmetoloģijas speciālists un ITEC 3 līmeņa diploma ieguvēja Svetlana Šabalina.

Skolai ir izveidota cieša sadarbība ar Baltijas SPA asociāciju, sadarbībā ar kuru tiek organizēti regulāri semināri par jauniem produktiem un darba metodēm nozarēs.

Mūsu skolas prioritātes:

  • mūsdienīgas apmācību metodes, mācību programmas pilnveidojas, darbā tiek izmantots jaunais aprīkojums un profesionāla kosmētika;
  • praktiskā metode: liela uzmanība vērsta praktiskām nodarbībām, jo gatavojam kvalificētus speciālistus;
  • nodrošināt vienlīdzīgu izglītību audzēkņiem ar dažādām dzimtām valodām.

Skolā darbojas arī veikals speciālistiem, kurā var iegādāties profesionālo kosmētiku un citus materiālus.

Skolas misija ir sagatavot jaunā laika speciālistus, kuri mīl savu darbu un savu klientu un darbojas ar pārliecību sevī un savā specialitātē.