Jauna mācību programma “SPA administrators”

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Jauna mācību programma “SPA administrators”Unikālās mācību programmas tapšana ir labas trīspusējas sadarbības piemērs starp mācību iestādēm, profesionālām asociācijām un ieinteresētiem uzņēmējiem – darba devējiem.

SPA administratora programma profesionālajā skaistumkopšanas skolā BEAUTY SCHOOL tika izstrādāta pēc darba devēju lūguma. Neskatoties uz lielo darba meklētāju skaitu darba tirgū, joprojām ir izjūtams prasmīgu un kompetentu administratoru trūkums.

SPA administratoriem ir jāatbilst mūsdienu augstajām prasībām. Šobrīd uzņēmumā nepietiek ar patīkamu ārieni un prasmi pierakstīt klientus. Profesionālam administratoram brīvi jāorientējas spa un kosmetoloģijas pakalpojumu tirgū, jābūt ar lieliskām saskarsmes prasmēm, kā arī labu stresa noturību. Galvenokārt no administratora ieinteresētības, iniciatīvas un zināšanām ir atkarīgi uzņēmuma panākumi.

Jaunā mācību programma aptver ne tikai spa administratora ikdienas pienākumus, bet arī virsvērtību – prasmi prezentēt un pārdot pakalpojumus, pozitīvi ietekmēt klientus, būt par vadītāja “labo roku”.

Skolas uzdevums – iemācīt spa administratoriem būt atsaucīgiem un proaktīviem. Esam pārliecināti, ka augstas klases apkalpošanu var sniegt jebkurš salons, ne tikai vadošais un populārākais spa centrs. Ne vienmēr mājīgums un rūpes par klientu ir atkarīgi no lieliem ieguldījumiem. Salona noskaņu spēj radīt profesionāls spa administrators, sava darba fanātiķis.

Lai mācības tuvinātu reālām dzīves un darba situācijām, maksimāli izmatotas mācības darba vidē – salonos, spa centros un spa hoteļos. Tiek atbalstīta un veicināta prakse līdzīgos uzņēmumos ārzemēs.

Mācību kursa beigās ir gala eksāmeni, kā rezultātā iegūst trešo profesionālo kvalifikācijas līmeni un “SPA administratora” kvalifikāciju.

Pateicamies Baltijas SPA Asociācijai par palīdzību programmas izstrādē un konsultācijām.