XI Starptautiskais masāžu čempionāts norisinājās 2017. gada 2. decembrī Maskavā.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

XI Starptautiskais masāžu čempionāts norisinājās 2017. gada 2. decembrī Maskavā.

No Latvijas Čempionātā piedalījās BEAUTY SCHOOL studente, topošais SPA speciālists, Tatjana Kožuhāra.

Mēs palūdzām tiesnešu kolēģijas tiesnesi un mūsu pedagogu Ivetu Opmani dalīties  ar iespaidiem par aizvadīto Čempionātu.

Koresp.: Pirmais jautājums: Kurš uzvarēja?

Protams, uzstājās spēcīgākie meistari, savu reģionu laureāti. Saskaitot iegūtos punktus- pirmo vietu SPA grupā ieguva, pārstāve no Lietuvas, Laurita Dvoreckite.

Koresp.: Divos vārdos- kopīgais iespaids .

Svētku sajūtas. Čempionāts – tās nav tikai sacensības. Tās ir tikšanās ar kolēģiem no dažādām valstīm, pieredzes apmaiņa, iepazīšanās ar dažādām skolām, temperamentiem un darba stiliem. Liels paldies organizatoriem par uzaicinājumu piedalīties žūrijas darbā!  Man tas ir liels gods!

Koresp.: Kā uz kopējā dalībnieku fona izskatījās Latvija?

Labi, tāpat kā Lietuva. Prieks atzīmēt, ka mēs, atmosfēras un klienta komforta radīšanā, SPA filosofijas izpratnē un SPA procedūras veselumā, esam vadībā. Baltijas valstis mani iepriecināja.

Koresp.: Runā, ka klasikās masāžas skola Krievijā ir stiprāka…

To gan es  neapliecinātu. Mūsu konkursanti parādīja labas zināšanas un stabilu klasiku.

Koresp.: Jūs esiet eksaminātors Valsts eksāmenā SPA speciālistiem Latvijā. Vai tiesāšanas kritēriji Čempionātā bija taisnīgi?

Kopsummā novērtēt bija ļoti grūti. Pirmkārt- konkursantu meistarība bija ļoti augstā līmenī. Otrkārt- mūsu eksāmenu sistēmā ir vairāk kritēriju, un vērtēšanas sistēma ir 5 baļļu, bet ne 3 baļļu, kā Čempionātā. Rezultātā ir iespējams precīzāk noteikt un novērtēt jauno speciālistu prasmes.

Koresp.: Kāda bija Jūsu visnoderīgākā pieredze, kuru varētu ieviest BEAUTY SCHOOL?

Šajā gadā Čempionātā bija izdalīti trīs virzieni: aparātu masāža, SPA masāža un medicīniskā masāža. Apstiprinājās mana pārliecība, ka klasiskā masāža- tā ir pamatu pamats profesionālam darbam. Klasiskās masāžas mācību skolā mēs stiprināsim un uzlabosim līdz pilnībai.

Ir radušās idejas  kā gatavot nākamiem čempionātiem mūsu audzēkņus. Esmu pārliecināta, ka mēs  audzinām spēcīgus sava aroda meistarus, kuri pelnījuši balvas.

Koresp.: Kā Čempionātā sevi parādīja dalībniece no Latvijas?

Tatjanai Kožuhārai jau bija konkursu pieredze: 2017. gada pavasarī viņa ieguva 3 vietu Baltijas valstu Atklātajā masāžu čempionātā, kuru organizē Baltijas SPA Asociācija. Tatjana demonstrēja metodiku “Litoterapija. Sejas un ķermeņa masāža ar pusdārgakmeņiem”. Mūsu studente parādīja kvalitatīvu un tehniski pareizu procedūru. Mēs varam lepoties ar saviem studentiem.

Paldies par interviju! Vēlam uzvaras nākamajā gadā!

 

 

No Latvijas Čempionātā piedalījās BEAUTY SCHOOL studente, topošais SPA speciālists, Tatjana Kožuhāra.