Spa speciālista profesija. Aicinām mācīties!

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Spa speciālista profesija. Aicinām mācīties!Darbs ar cilvēkiem. Skaistuma rituāli. Tev tas patīk? Relaksācija un harmonija. Labsajūta. Tu vari iemācīties to sniegt!

Vēlies kļūt par SPA speciālistu, strādāt ar klientiem, sniedzot tiem atpūtu un labsajūtu, un noteikt savu darba grafiku? Sāc savu ceļu skaistumkopšanas nozarē kopā ar Beauty School jau šoruden un iegūsti profesionālu SPA speciālista izglītību! 

Sagatavo sevi profesijai, kurai ir nākotnes perspektīva un pēc kuras ir aizvien augošs pieprasījums SPA, tūrisma un viesmīlības uzņēmumos, kā arī sporta un atpūtas centros gan Latvijā, gan ārzemēs!

Kā SPA speciālists Tu būsi spējīgs:

  • veikt dažādas SPA procedūras - relaksējošas masāžas, ietīšanas procedūras, pirts rituālus, sejas un ķermeņa masku uzlikšanu u.c. iedarbojoties uz visām piecām maņām;
  • sagatavot klientu procedūrai un sekot klienta labsajūtai procedūras izpildes laikā;
  • pārzināt un informēt klientus par dažādu procedūru iedarbību;
  • pārzināt un izmantot kosmētiskos produktus (dažādas eļļas, augus, aromkociņus u.c.), palīglīdzekļus (siltos dvieļus, akmeņus), SPA iekārtas (SPA kapsulas, pirtis, saunas);
  • veidot patīkamu un atpūtu veicinošu darba vidi.

Dokumentu iesniegšana no 2.jūlija.

Mācību sākums – septembrī. Mācības klātienē, latviešu/krievu valodās. Iespējamas neklātienes apmācības. Mācību maksā iekļauti: AINHOA (Spain) profesionālā kosmētika, eko-kosmētika,  darba instrumenti, uzskates līdzekļi un materiāli.  

Dokumentus pieņem: Elizabetes, 19, Rīgā
Informatīvie tālruņi: 67288246, 26556816