Ziemas uzņemšana programmā „Kosmētiķis”.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Beauty School ApparatiVēlaties uzzināt skaistuma noslēpumus no profesionāliem kosmetologiem un ieiet skaistumkopšanas pasaulē? Neatlieciet mācības uz vēlāku laiku un pievienojaties BEAUTY SCHOOL – skaistumkopšanas skolai, kas sagatavo īstus sava amata speciālistus.

Akreditētā programma „Kosmetoloģija” paredzēta studentiem, kuriem ir medicīniskā izglītība. Tā ir lieliska iespēja apgūt pieprasītu un aktuālu profesiju tikai 10 mēnešu laikā.

Nodarbību sākums – 21.02.2020.g.
Pilna mācību maksa – EUR 1900.00.

Mācību laikā visi studenti var izmantot pilnu klāstu AINHOA profesionālās kosmētikas.

Pēc programmas apgūšanas tiek izsniegta profesionālās kvalifikācijas apliecība ar kvalifikāciju Kosmētiķis un starptautiskais ITEC diploms, kas dod iespēju strādāt 42 pasaules valstīs (eksāmena kārtošana ITEC diplomam un papildus mācības pēc paša vēlēšanās).

Skaistumkopšanas industrija katru gadu papildinās ar dažām inovācijām, piedzīvo atklājumus, paplašinās ar jauniem aparātiem un pakalpojumiem. Labam speciālistam vienmēr būs nodrošināts labi apmaksāts darbs, būs jaunas iepazīšanās, viņš saņems daudz pozitīvu emociju no pateicīgajiem klientiem, un pats daudzus gadus izskatīsies skaisti un kopti.

Nāciet mācīties uz Beauty School un mūsu pasniedzēji sniegs jums savas zināšanas, pieredzi un profesionālās iemaņas.