Paraorbitālās zonas masāža – novecošanās problēmu risinājums!

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Paraorbitālās zonas masāža – novecošanās problēmu risinājums!BEAUTY SCHOOL aicina kosmetoloģijas speciālistus paaugstināt kvalifikāciju un apmeklēt semināru „Masāža ap acīm un lūpām”.
Pareiza sejas liftinga masāža – tā ir mūžīgās jaunības atslēga, par kuru sapņo visas sievietes. Savukārt problēmas, kas saistītas ar ādu ap acīm, ir visbiežāk pieminētās sūdzības kosmetologa kabinetā. Krunkas, tūska, tumšie loki, ptoze – šīs un citas problēmas var atrisināt ar kompleksās paraorbitālās zonas masāžas palīdzību. Pateicoties šķidruma aizplūšanai no limfvadiem un ādas atjaunošanās procesu paātrinājumam, seja izlīdzinās, grumbu daudzums un dziļums ap acīm un lūpām samazinās, maisiņi un tumšie loki zem acīm pazūd.
Semināra dalībnieki uzzinās, no kādiem etapiem sastāv procedūra, kā sagatavot seju procedūrai, kādas kustības piemērotas ādas elastības palielināšanai un daudzus citus skaistumkopšanas noslēpumus.
Seminārs notiks 16. un 17. februārī, dalības maksa – 135 eiro.
Patīkams bonuss: Visi kosmetoloģijas un masāžas skolas BEAUTY SCHOOL un MasterClass studenti un absolventi saņem 10% atlaidi dalības maksai!