Studentu uzņemšana programmā „Kosmētiķis”.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Studentu uzņemšana programmā „Kosmētiķis”.Vēlaties uzzināt skaistuma noslēpumus no profesionāliem kosmetologiem un ieiet skaistumkopšanas pasaulē? Neatlieciet mācības uz vēlāku laiku un pievienojaties BEAUTY SCHOOL – skaistumkopšanas skolai, kas sagatavo īstus sava amata speciālistus.
Akreditētā programma „Kosmetoloģija” paredzēta studentiem, kuriem ir medicīniskā izglītība. Tā ir lieliska iespēja apgūt pieprasītu un aktuālu profesiju tikai 9 mēnešu laikā. Skolā BEAUTY SCHOOL iegūtā profesija „Kosmētiķis”, dod iespēju uzzināt par visjaunākajām tendencēm skaistumkopšanas nozarē un iegūt nenovērtējamas zināšanas par sejas kopšanu.
Studenti apgūs noderīgas tehnikas un paņēmienus, uzzinās, kā izmantot dažādus kosmētikas līdzekļus, birstītes un aparātus, kā arī iemācīsies veikt masāžu. Mācību laikā visi studenti var izmantot pilnu klāstu AINHOA profesionālās kosmētikas. Profesija „Kosmētiķis” ļaus pašām studentēm izskatīties koptām un stilīgām, kā arī iemācīs pārvērst kosmētiskā kabineta apmeklētājus!
BEAUTY SCHOOL piedāvā elastīgu mācību grafiku, nodarbību sākums – 3. martā.
Pilna mācību maksa – 1662,00 EUR