Mācību kurss “Pirts procedūras un pēršanas tehnikas”.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Mācību kurss “Pirts procedūras un pēršanas tehnikas”.Reti kuram nepatīk pirts – tas ir brīnišķīgs, un galvenais, noderīgs laika pavadīšanas veids gan vienatnē, gan kompānijā. Pirts kultūra Latvijā cēlusies pirms daudziem gadiem, ieņemot īpašu vietu latviešu sirdīs. Ir daudz cilvēku, kas laiku pa laikam dodas uz pirti, taču cik daudz no viņiem zina par pirts procedūrām un pēršanās tehnikām?
Lai no pirts gūtu maksimālu baudu, ir vērts iedziļināties procesā un noskaidrot, kādas ir latviešu pirts procedūras, kādu masāžu veic pirtī, kādu slotiņu vajag izvēlēties un kādas zālītes var cīnīties ar hroniskām slimībām. Tieši aromātisku un ārstniecisku augu izmantošana atšķir latviešu pirti no citām un piešķir tai īpašu kolorītu. Mācību kurss liks paraudzīties uz ierasto izklaidi no cita skatu punkta un sniegs daudz pārsteidzošus atklājumus!
Ja arī jūs vēlaties pieskarties pirts procedūru noslēpumiem un citādāk paskatīties uz pirtī iešanu - pievienojaties! Mācību sākums 14. martā, 5 nodarbības pirmdienās no 10:00 – 13:00.
Reģistrācija pa telefonu 26 556 816 līdz 10. martam.
Kursu maksa – 170 eiro.