Profesijas izvēle: KOSMĒTIĶIS

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Profesijas izvēle: KOSMĒTIĶISKuras profesijas pārstāvji ir vislaimīgākie? Kura profesija ir ne tikai interesanta, prestiža, aizraujoša un cienījama, bet arī laimi vairojoša?
Kompānija City&Guilds (Lielbritānija) ir veikusi pētījumu – aptauju par tēmu “Cik laimīgi jūs esat savā darbā?”. Kompānija City&Guilds nodarbojas ar personāla atlasi un sertificēšanu. Aptaujā piedalījās 10 000 cilvēki, 22 dažādu nozaru profesiju pārstāvji. Rezultāti bija sensacionāli. Kā noskaidrojās, vislaimīgākie ir frizieri un kosmetologi – tieši šo profesiju pārstāvji bija reitinga augšgalā.
Kāpēc tā? Stāsta skolas BEAUTY SCHOOL Kosmetoloģijas kursa pasniedzējas.

- „Tas ir liels prieks – padarīt cilvēkus skaistākus! Tu strādā, klients ir pateicīgs un vēl Tu saņem cienīgu atalgojumu par darbu,” saka skolas BEAUTY SCHOOL pasniedzēja, praktizējoša kosmetoloģe Jekaterina Kuklina. „Kā lai nemīl tādu darbu?”
- „Patīkami, kad procedūras rezultātu var redzēt uzreiz. Tas iedvesmo. Mācies un nepārtraukti pilnveidojies savā profesijā, garlaikoties tiešām nav iespējams,” savā viedoklī dalās Sofija Pasečnika – sertificēta masiere un kosmētiķe ar lielu pieredzi.
- „Kosmetologi komunicē ar cilvēkiem, viņiem jābūt atbrīvotiem un mierīgiem,” paskaidro psiholoģisko zinātņu doktore Alla Plaude. „Kosmetologiem ir savs klientu loks, tāpēc viņi tik ļoti nebaidās palikt bez darba. Kopumā daudzus cilvēkus iepriecina iespēja redzēt sava darba rezultātu un kosmetologiem šī iespēja ir katru dienu.”

Apbrīnojami, ka pašas “nelaimīgākās” vietas reitingā ieņēma bankas darbinieki un ekonomisti. Pat ar viņu algām!
Pēc mūsu skolas statistikas, kosmētiķa profesija ir līderis starp tām profesijām, kuras apgūst cilvēki, kas ir vīlušies savā pirmajā izvēlētajā profesijā. Ekonomisti, juristi, menedžeri nāk pie mums uz BEAUTY SCHOOL, lai apgūtu jaunu profesiju un sasniegtu harmoniju. Šie studenti mācās kopā ar tiem, kas šo profesiju izvēlējušies kā pirmo uzreiz pēc skolas beigšanas, un sasniedz savā karjerā lieliskus rezultātus.