SPA speciālists – plašu iespēju profesija.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

SPA speciālists – plašu iespēju profesija.Kosmetoloģijas un masāžas skola BEAUTY SCHOOL piedāvā apgūt SPA speciālista profesiju dažāda vecuma un darbības sfēru cilvēkiem. Apmācību programma izstrādāta saskaņā ar SPA centru, viesnīcu un fitnesa centru īpašnieku prasībām un vēlmēm.

Pēc apmācībām tiek izsniegts LR diploms, piešķirot kvalifikāciju „SPA speciālists”, un starptautiskais ITEC diploms (Level 3 Diploma in Complementary Therapies), kas dod iespēju strādāt 42 pasaules valstīs.

Jūs varēsiet strādāt skaistumkopšanas salonos un SPA centros, fitnesa centros, uz kruīza kuģiem, SPA viesnīcās, kā arī veidot privāto praksi. Beauty School palīdz saviem audzēkņiem iekārtoties darbā ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs – Anglijā, Grieķijā un Krievijā.

Pie mums jūs apgūsiet teorētiskās un praktiskās zināšanas par šādām tēmām: anatomija, SPA filozofija, dietoloģijas pamati, SPA uzņēmuma darbības principi, SPA pakalpojumi (klasiskā masāža, ietīšana, anti- celulīta, anti- stresa masāža, masāža ar karstajiem akmeņiem, dzintaru terapija, masāža ar griķu maisiņiem, eko procedūras, sejas masāža u.c.), refleksoloģija, skaņu terapija, pirmā medicīniskā palīdzība utml. (detalizētāk par programmu >>>).

Apmācību laikā mūsu studenti iziet praksi viesnīcās, SPA centros, skaistumkopšanas salonos Rīgā un Jūrmalā: Wellton Hotel SPA, Kurshi Hotel, Jūrmala SPA, Elizabetes SPA, Hanzas Hotel SPA, Islandes Hotel SPA, skaistumkopšanas salonā New Image. Skola piedāvā iespēju audzēkņiem piedalīties dažādos izbraukuma pasākumos: izstādēs (Baltic Beauty, Skola u.c.), festivālos (SPA Yoga Fest, Pirts Festivāls, Helsus, Garā vasara u.c.).

Apmācību laikā mēs organizējam ekskursijas uz pazīstamiem SPA kompleksiem, lai studenti varētu ienirt SPA atmosfērā un redzēt profesijas specifiku ar reāliem piemēriem.

Pateicoties izstrādātajam apmācību grafikam, studenti var apvienot lekcijas BEAUTY SCHOOL ar ikdienas dzīves ritmu. Mums ir dienas grupa darba dienās (divas reizes nedēļā), sestdienas grupa, neklātienes grupa un individuālās apmācības.

Apmācības notiek pēc Eiropas standartiem; skolai un programmai „SPA speciālists” ir Latvijas Republikas un Starptautiskās Eksaminācijas padomes ITEC akreditācija.

SPA – prestižs un perspektīvs mūsdienu skaistumkopšanas un veselības industrijas virziens. Pateicoties aktīvai virziena attīstībai, šīs sfēras speciālisti ir pieprasīti.

Mācību sākums: 2016. gada 5. septembris.

Mācību ilgums: 10 mēneši

Dokumentu pieņemšana sākas 2016. gada 6. jūnijā.

Esiet laipni aicināti jaunā profesijā!