BEAUTY SCHOOL izlaidums 2016. gada 28. jūnijā - jaunie SPA speciālisti. Apsveicam!

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

BEAUTY SCHOOL izlaidums 2016. gada 28. jūnijā - jaunie SPA speciālisti.  Apsveicam!Jūnija beigas – laimīgu smaidu un izlaidumu laiks. Kosmetoloģijas un masāžas skola BEAUTY SCHOOL atkal atrodas svētku maratona epicentrā un ar prieku paziņo par mācību gada beigām. Eksāmeni jau aiz muguras un pavisam drīz pa mūsu skolas durvīm izies jaunie SPA speciālisti, kosmētiķi un masāžas speciālisti, turot rokās valsts diplomus un kopā ar tiem arī caurlaidi uz skaistumkopšanas un veselības pasauli.
Vēlamies no sirds apsveikt savas lieliskās absolventes un vēlam neapstāties pie sasniegtā, nepārtraukti pilnveidot savas zināšanas un būt labākajiem speciālistiem savā sfērā. Nebaidieties izmēģināt jauno un nepazaudējiet iemīlēšanās sajūtu darbā, ko dariet. Ticiet sev un jums viss izdosies!