Papildini medicīnisko izglītību ar profesijas Kosmētiķis apguvi!

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Papildini medicīnisko izglītību ar profesijas Kosmētiķis apguvi!

Beauty School piedāvā apgūt mācību programmu „Kosmetoloģija”. Programmas ilgums 10 mēneši, mācību laiks izvēlēts un organizēts tā, lai to var apvienot ar darbu un citām ikdienas lietām.

Pēc programmas apgūšanas tiek izsniegta profesionālās kvalifikācijas apliecība ar kvalifikāciju Kosmētiķis un starptautiskais ITEC diploms, kas dod iespēju strādāt 42 pasaules valstīs (eksāmena kārtošana ITEC diplomam un papildus mācības pēc paša vēlēšanās).

Pie mums jūs iegūsiet zināšanas šādos priekšmetos: anatomija, fizioloģija un pirmā palīdzība, sejas kopšanas estētika (klasiskā sejas masāža, procedūras atbilstoši ādas tipiem un stāvokļiem, tīrīšana), klasiskā ķermeņa masāža, procedūras ķermenim, masāžas (ķermeņa un sejas limfodrenāžas masāža, anticelulīta masāža ķermenim), make-up, manikīrs/pedikīrs, vaksācija, aparātu kosmetoloģija un citos priekšmetos.

Skaistumkopšanas industrija katru gadu papildinās ar dažām inovācijām, piedzīvo atklājumus, paplašinās ar jauniem aparātiem un pakalpojumiem. Labam speciālistam vienmēr būs nodrošināts labi apmaksāts darbs, būs jaunas iepazīšanās, viņš saņems daudz pozitīvu emociju no pateicīgajiem klientiem, un pats daudzus gadus izskatīsies skaisti un kopti. Nāciet mācīties uz Beauty School un mūsu pasniedzēji sniegs jums savas zināšanas, pieredzi un profesionālās iemaņas.