ITEC Diploms „Beauty Specialist 3 level” Latvijā.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

ITEC Diploms „Beauty Specialist 3 level” Latvijā. Starptautiskā eksaminācijas komisija ITEC pirmā spēra soļus, lai standartizētu skaistumkopšanas speciālistu darbību. ITEC kvalifikācija nosaka standartus, kas ir starptautiski pieņemti un zināmi visā pasaulē. Tagad ITEC akreditēto izglītības iestāžu skaits pasaulē tuvojas skaitlim 240. Kopš 2015. gada to skaitā ir arī BEAUTY SCHOOL.

Starptautiskais ITEC Diploms ir visplašāk pazīstams un prestižs skaistumkopšanas industrijas kvalifikācijas dokuments. 42 pasaules valstīs šim diplomam nav nepieciešams papildus apstiprinājums. Šī dokumenta īpašnieka izglītības līmenis un profesionālā kvalifikācija ir starptautiski atzīta.

Starptautisko Level 3 Diploma in Beauty Therapy var iegūt:

  • studenti, kas apgūs profesionālo ITEC kosmetoloģijas programmu BEAUTY SCHOOL un nokārtos ITEC eksāmenu;praktizējoši kosmētiķi, apgūstot septiņu dienu sagatavošanas kursus ITEC eksāmenam (kurus piedāvā mūsu skola) un nokārtojot šo eksāmenu. Informācija un konsultācijas pa telefonu +371 67288246.

ITEC „Beauty Specialist 3 level” eksāmens sastāv no teorētiskās un praktiskās daļas:

  • aparātu kosmetoloģija sejai (praktiskais eksāmens);
  • ķermeņa kopšanas procedūras un ķermeņa masāža (praktiskais eksāmens);
  • portfolio ar atskaitēm par veiktajām procedūrām;
  • rakstisks eksāmens (teorijas tests).

Pieteikumi un attiecīgie dokumenti jāiesniedz četrus mēnešus pirms noteiktā eksāmena datuma. Informācija un konsultācijas pa telefonu +371 67288246.