Programma SPA speciālists Liepājā.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Programma SPA speciālists Liepājā.Ar prieku aicinām topošos studentus apgūt SPA speciālista programmu skolas BEAUTY SCHOOL filiālē Liepājā. Mūsu skola ir pirmā Latvijā, kas uzsāka SPA speciālistu apmācību (2009. gadā profesijas nosaukums bija SPA meistars). 7 gadu laikā ir izskolotas 11 grupas ar jaunajiem SPA speciālistiem.

Skolas absolventi veiksmīgi strādā SPA centros un skaistumkopšanas salonos Latvijā un ārzemēs, kā arī atver savus privātos kabinetus.

Mācību sākums 2016. gada oktobrī. Pēc mācībām jūs saņemsiet divus diplomus: Latvijas Republikas valsts diplomu un starptautisko ITEC diplomu, kas ir atzīts 42 pasaules valstīs.

Prakses laikā SPA speciālists apgūst šādas prasmes: sejas un ķermeņa klasiskā masāža, masāža un SPA procedūras figūras korekcijai, medus un šokolādes eko-masāžas, refleksoloģija, aromterapija, relaksējoša SPA masāža un citas metodes. Detalizētāks programmas, mācību priekšmetu un praktisko nodarbību apraksts pieejams sadaļā „Programmas”.