Sveicam mūsu skolas absolventus – kosmētiķus ar veiksmīgu ITEC kosmetoloģijas eksāmena nokārtošanu!

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

ITEC izlaidums Beauty SchoolŠogad Level 3 Diploma in Beauty Therapy eksāmens kosmetoloģijas un masāžas skolā BEAUTY SCHOOL notika pirmo reizi. Lai saņemtu starptautisko ITEC diplomu Kosmetoloģijā (3. Līmenis), bija jānokārto eksāmens no divām daļām: teorijas testa ar 120 jautājumiem un praktiskā eksāmena.

Praksē studentiem bija jānodemonstrē klasiskā ķermeņa masāža, sejas un ķermeņa masāža ar karstajiem akmeņiem un aparātu kosmetoloģija (galvanizācija, darsonvāls, miostimulācija, mikrostrāvas un vakuuma masāža). Liela uzmanība tika pievērsta sagatavotajai atskaitei par patstāvīgi veikto praktisko darbu kosmetoloģijas kabinetā (portfolio): klientu aizpildītās kartes, veikto procedūru apraksti un protokoli.

Eksāmenu pieņēma starptautiskais ITEC eksaminators no Anglijas Nikola Sackley. Nikola uzteica studentu augsto sagatavotības līmeni un pateicās skolai par ITEC standartu saglabāšanu apmācībās.

Pateicamies mūsu studentiem un pedagoģiskajam BEAUTY SCHOOL kolektīvam par rūpīgu gatavošanos eksāmenam un labiem rezultātiem.