Pirmoreiz Baltijā notiks depilācijas čempionāts “Baltic Epil Championship”. Sākusies pieteikšanās!

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Baltic Epil Championship LogoJa esi profesionāls epilācijas meistars un vēlies pierādīt sevi starp prasmīgākajiem Baltijas speciālistiem, pieņem izaicinājumu cīnīties par titulu „Baltic Epil Champion” Baltijas depilācijas sacensībās, kas notiks izstādē „Baltic Beauty 2016” 6. novembrī.

Organizators: Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL.

Ģenerālsponsors: ALVEOLA vaska un cukura depilācijas sistēma.

Līdz 15. oktobrim pieteikties “Baltic Epil Chapmionship” aicināti speciālisti, kuri veiksmīgi apguvuši depilācijas kursus un ieguvuši sertifikātu kādā no specializētajiem mācību centriem.

Sacensības notiks divās kategorijās: depilācija ar vasku un depilācija ar cukuru. Nominācijā “Depilācija: vasks” meistaram 40 minūšu laikā būs jāizpilda depilācijas procedūra vienai kājai pilnā garumā, vienai rokai un vienai padusei. Savukārt nominācijā “Depilācija: cukurs” procedūra būs jāizpilda 50 minūšu laikā. Papildus tiesneši vērtēs arī darba vietas noformējumu, meistara profesionālo ārējo izskatu, sadarbību ar modeli u. c. Konkursantus vērtēs depilācijas jomā atzīti eksperti.

Dalībniekiem lūgums ņemt vērā, ka procedūrās varēs izmantot tikai profesionālo kosmētiku. Detalizētāk ar konkursa noteikumiem un vērtēšanas kritērijiem var iepazīties nolikumā.

Visi čempionāta dalībnieki saņems vērtīgas balvas un dāvanas no sponsoriem – dāvanu kartes vadošo profesionālo skaistumkopšanas līdzekļu kosmētikas iegādei.

Dalībnieku reģistrācija, informācija sponsoriem un skatītājiem: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai +371 67288246.

Dalībnieku reģistrācijas forma pieejama šeit.

Первый раз в странах Балтии состоится Чемпионат по депиляции “Baltic Epil Championship”. Начинается регистрация специлистoв!

Если ты профессионал по депиляции и хочешь показать свое мастерство, приглашаем побороться за титул „Baltic Epil Champion” на конкурсе по депиляции, который состоится 6 ноября в рамках выставки „Baltic Beauty 2016”.