Izstāde “Skola 2017”

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Skola 2017

Aicinām visus interesentus uzzināt vairāk par darbu skaistumkopšanas un SPA industrijā apmeklējot Profesionālās skaistumkopšanas skolas BEAUTY SCHOOL stendu izstādē SKOLA 2017. Mūsu skola sagatavo jaunos SPA speciālistus, vizāžistus, kosmētiķus un SPA administrators. Skolai un mācību programmām ir valsts un starptautiskā ITEC akreditācija. ITEC diploms darbojas 42 pasaules valstīs. Tas nozīmē, ka diploma īpašnieks var strādāt šajās valstīs.

Izstāde notiks izstāžu centrā Ķīpsala no 24. līdz 26. februārim. Visās izstādes dienās no plkst. 10-18 mūsu stendā uz Jūs interesējošiem jautājumiem atbildēs skolas pasniedzēji un absolventi. Mēs informēsim par aktuāliem piedāvājumiem nākamajam mācību gadam, par mācību programmām un kursiem.
Gaidām Jūs izstādē!