Vasaras intensīvais kurss programmā Sejas kopšanas estētika.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Sejas kopsanas estetika

Tagad daudzi sāk plānot savu vasaru. Atgādinām, ka mūsu skolā vasarā notiek kosmetoloģijas pamatu intensīvais kurss. Ierastā režīmā programma “Sejas kopšanas estētika” tiek apgūta 4 mēnešus, vasarā tā tiek apgūta 2 mēnešu laikā.

Pēc mācībām jūs varēsiet pārliecinoši orientēties sejas kopšanas profesionālo procedūru tirgū, pareizi izvēlēties kosmētiku, veikt sejas masāžu un iegūsiet daudz citas prasmes (sk. Pilno programmas aprakstu).

Izejot visu kursu tiek iegūts Sertifikāts par profesionālo pilnveides izglītību un tiek dota iespēja turpināt mācības Kosmētiķa specialitātē.

Rezervējiet sev vietu grupā līdz aprīļa beigām un saņemiet 10% atlaidi visam mācību kursam!