SPA speciālistu sertifikācija

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

LSAS logoLatvijas SPA asociāciju savienība (L.S.A.S.) ir pasludinājusi SPA speciālistu sertifikācijas sākumu. Par sertifikācijas sistēmu un tās īstenošanas ideju stāsta Svetlana Šabaļina, Baltijas SPA asociācijas valdes vadītāja, kura piedalās sertifikācijas organizēšanā:

Ar prieku varu paziņot, ka beidzot Latvijā SPA speciālistiem būs iespēja saņemt sertificēta speciālista statusu. Šāds statuss jebkurā profesionālā sfērā palielina profesijas pārstāvja pakalpojumu cenas un autoritāti.

Sertifikācijas sistēmu izstrādāja Latvijas SPA asociāciju savienība (L.S.A.S.), kurā Baltijas SPA asociācija aktīvi iesaistās. Sertifikācijas noteikumi stājās spēkā 2016. gada 1. novembrī. Izveidojot sertifikācijas sistēmu, mēs esam spēruši milzīgu soli pretī Latvijas SPA speciālistu profesionālās darbības attīstībai. Tas ir nozīmīgs notikums.

Sertifikācijas procesa laikā tiek vērtēti izglītības dokumenti, darba pieredze (ja tāda ir) un dokumenti par kvalifikācijas paaugstināšanu, uz šo dokumentu pamata tiek pieņemts lēmums par sertifikāta izsniegšanu. Resertifikācija notiek reizi 5 gados.

Pieteikumu pieņemšana jau ir sākusies. Detalizētāka informācija par sertifikāciju pieejama Baltijas SPA asociācijas mājas lapā www.spa.lv