BEAUTY SCHOOL studenti dalās pieredzē par online mācībām

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

AtsauksmesNo šī gada 17. marta līdz 12. maijam BEAUTY SCHOOL studenti apguva teorijas mācības attālināti. BEAUTY SCHOOL studenti stāsta kā norit teorijas mācības online režīmā, kā tiek veidots mācību process.

Oļegs T., mācās programmā „SPA speciālists

Mācības video konferences veidā ir interesanta pieredze, solis uz priekšu, kuru noteikti ir vērts attīstīt tālāk. Microsoft Team labi tiek galā ar saviem uzdevumiem. Notiek nepieciešamā komunikācija ar skolotājiem, grupas biedriem. Mājas darbu un testu pildīšana mācību stundu laikā nesagādāja nekādas grūtības. Mācību materiāli tika piedāvāti pieņemamā apjomā. Galvenais mīnuss - periodiskas problēmas ar pieslēgumu (ātri risināma problēma), sakaru darbības traucējumi (interneta pakalpojumu sniedzēji). Šo problēmu dēļ tika zaudēts laiks, kas sākotnēji bija paredzēts mācību priekšmeta apgūšanai. Plusu ir pietiekami daudz.

Laika un finanšu ekonomija netērējot to braucieniem uz skolu, ērta sajūta esot savās mājās. Pat, ja esi apslimis, tas netraucē apmeklēt mācības.

Aļona Černikova, mācās vidējā profesionālajā programmā „Kosmētiķis” (otrais kurss):

Man galvenā online mācību priekšrocība bija iespēja mācīties pie pedagoga, kas atrodas citā valstī. Bez online mācībām mēs nevarētu komunicēt tik cieši un bieži.

Online mācības man ir piemērotas, esmu pietiekami komunikabls cilvēks un man ir viegli mācīties gan online vidē, gan klātienē. Galvenais ir izveidot uzticības kontaktu ar pasniedzēju un saņemties uzdot „muļķīgus” jautājumus.

Olga Ņikitina, mācās vidējā profesionālajā programmā „Kosmētiķis” (pirmais kurss):

Online mācības ietaupa laiku (ceļš uz skolu un atpakaļ uz Ogri, ietaupa 2 stundas). Es ar datoriem un internetu esmu uz „jūs”, tāpēc bija sarežģījumi, bija jāmācās jaunas prasmes. Klātienes mācībās es varu vairāk koncentrēties mācībām, mājās bieži uzmanība tiek pārslēgta uz ģimeni.

Vēl no pozitīvajām lietām – atrodoties mājās, mācoties online, internetā ir iespēja daudz ātrāk atrast mani interesējošos materiālus.