Acs par skaistu uzskata to, kas arī dvēselei tīkams

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

beauty schoolSkaistumkopšanas Profesionālās vidusskolas Beauty School moto ir – skaistuma uztvere un izjūta ir viena no cilvēka dabiskajām maņām, ko iespējams attīstīt un kas izpaužas gan cilvēka ārienē, gan iekšienē. Skola to īsteno izglītības programmu saturā un mācību procesā ar holistisko jeb veseluma pieeju. Kā mēdz teikt, acs par skaistu uzskata to, kas ir arī dvēselei tīkams. Tāpēc skaistumkopšanas profesiju apguvē līdzās tādiem profesionālajiem priekšmetiem kā anatomija, fizioloģija, patoloģija, kosmētiskā ķīmija un farmakoloģijas pamati, mikrobioloģija tiek pasniegta arī psiholoģija, veselīga dzīvesveida pamati, uzņēmējdarbības pamati.
Darbojoties ar pārliecību, ka labi apgūts amats var dot dzīvei pamatu, Beauty School sniedz konkurētspējīgu profesionālo vidējo izglītību, kā arī piedāvā citas izglītošanās iespējas.

Izglītības programmas

 • Profesionālās vidējās izglītības programmas (diploms par profesionālo vidējo izglītību):
 1. Kosmetoloģija, kvalifikācija Kosmētiķis, 2 gadi
 2. Skaistumkopšanas pakalpojumi, kvalifikācija SPA speciālists, 1,5 gadi
  Iestāšanās nosacījumi – vidējā izglītība.
 • Tālākizglītības programmas (profesionālās kvalifikācijas apliecība):
 1. Kosmetoloģija, kvalifikācija Kosmētiķis, 10 mēneši
 2. Skaistumkopšanas pakalpojumi, kvalifikācija SPA speciālists, 10 mēneši
 3. Dekoratīvā kosmētika, kvalifikācija Vizāžists, 6 mēneši
  Iestāšanās nosacījumi – vidējā izglītība.
  Kosmētiķiem vienlaikus ar valsts eksāmenu piedāvājam ārstniecības personu profesionālo zināšanu sertifikāciju, un pēc eksāmena Veselības inspekcijā var saņemt apliecību par ārstniecības personas statusu.
 • Profesionālās pilnveides izglītības programmas
  (apliecības par profesionālās pilnveides izglītību):
 1. Sejas kopšanas estētika, 4 mēneši (160 stundas)
 2. Ķermeņa kopšanas pakalpojumi, 3 mēneši (160 stundas)
 • Meistarklases skaistumkopšanas un masāžas metodiku jomā ir domātas visiem interesentiem. Tēmas: bērnu masāžas, masāžas grūtniecēm, limfodrenāžas masāžas metodikas, sejas masāža ar otiņām, disbalansa diagnostikas, korekcijas metodikas u. c.
 • Neformālās izglītības kursi piedāvā profesionālo izaugsmi un personīgo attīstību arī tādās jomās kā psiholoģija un valodas.

Beauty School vērtības – jums

 • Mācībspēki – vadošie medicīnas un citu nozaru speciālisti skaistumkopšanas, kosmetoloģijas, psiholoģijas, uzņēmējdarbības u.c. jomās. Beauty School komandā ir tādi izcili speciālisti kā kosmētiķe Anna Vehtere, stiliste Ligita Prodniece, fizioterapeite Nataļja Tihanova.
 • Mācību līdzekļi – izglītības programmas apguvei nepieciešamie mācību līdzekļi ir iekļauti mācību maksā: mācību literatūra, speciāli aprīkotas auditorijas teorijai un praksei, lasītava ar interneta pieslēgumu, profesionāli aparāti un instrumenti, profesionāla sejas un ķermeņa kopšanas kosmētika AINHOA, profesionāla grima kosmētika u.c.
 • Plašas prakses iespējas, labas perspektīvas profesionālai izaugsmei – profesionālajai vidusskolai ir veiksmīga sadarbība ar skaistumkopšanas un veselības uzturēšanas prakses vidi, Baltijas SPA asociāciju, ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju, Latvijas Pirts asociāciju, Pirts skolu u. c.
 • Pieejamas individuālas nodarbības.
 • Nodarbības labiekārtotās telpās Rīgas centrā.
 • Atlaides absolventiem – profesionālās kosmētikas iegādei, citu izglītības programmu apguvei un profesionālai darbībai skolas telpās.

Beauty School ir pārvērtību skola – iedvesmotāja gan ārējām pārmaiņām, gan iekšējai izaugsmei. Tā pati mainās un attīstās.
Turpmāk – arī kopā ar jums.

kupons