Tiksimies „Zem viena jumta” Vērmanes dārzā 1. septembrī!

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Zem viena jumtaŠogad Zinību dienā, 1. septembrī, Skaistumkopšanas profesionālā vidusskola BEAUTY SCHOOL piedalās Rīgas domes organizētajā visplašākajā skolēnu bezmaksas pasākumā „Zem viena jumta”. Meklējiet Vērmanes dārzā mūsu skolas stendu un organizētās  darbnīcas: dekoratīvajā kosmētikā jauniešiem un pieaugušajiem un sejas apgleznošanā bērniem! Darbu vadīs skolas pasniedzēja grima māksliniece Anna Korabeļņikova un ar jums strādās skolas audzēkņi un absolventi, demonstrējot mūsu skolā iegūtās profesionālās zināšanas skaistumkopšanā.
Laiks: 14.00-18.00.

BEAUTY SCHOOL šogad ir uz svētku viļņa, jo rēķinot kopā ar tās priekšteci „MasterClass” nostrādātos darba gadus, šoruden iznāk – apaļi 10! Tāpēc var uzskatīt, ka 1. septembrī atzīmēsim dubultus svētkus – gan Zinību dienu kopā ar jums „Zem viena jumta”, gan tā būs mūsu skolas dzimšanas dienas ieskaņa. Ne tikai priecāsimies kopā, bet arī uzzināsim daudz ko jaunu par skaistumkopšanas industrijas profesijām!