Beauty School, Baltijas SPA asociācija un Rosario Trujillo Paris (Čaro) piedāvā ŠIACU MASĀŽAS PILNU APMĀCĪBAS KURSU SPECIĀLISTIEM

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

70806816 1297947649 keiraku1sEKSKLUZĪVS PROJEKTS 2015 PIRMOREIZ LATVIJĀ!
Šiacu – tulkojumā no japāņu valodas  nozīmē ‘uzspiešana ar pirkstiem’ (ši – pirksti, acu – uzspiešana). Tā ir tradicionāla japāņu masāžas tehnika, kurā izmanto pirkstu, plaukstu un elkoņu spiedienus un to masējošā iedarbība ir vērsta uz ķermeņa meridiāniem, kuros ir koncentrēti bioloģiski aktīvi punkti.
Tā ir vienkārša, nekaitīga, efektīva un visiem pieejama terapija, kas uztur un uzlabo veselību, novērš slimības, palīdz saglabāt līdzsvaru un harmoniju.
Apmācību programma sastāv no trim moduļiem: pamata, vidējais un augstākais,- pa diviem semināriem katrā apmācību posmā.
Apmācību grafiks: 1 seminārs reizi divos mēnešos.
Apmācību ilgums: 1 gads.

1. Pamata modulis: Šiacu terapijas dažādās skolas; Šiacu kā manuālās terapijas tehnika; Šiacu terapeitu fiziskā un enerģētiskā sagatavošana; lokanības vingrinājumi; apmācība ‘pacienta iepazīšana’; piecu elementu teorija.
2. Pamata modulis: kontroles un veidošanās cikli; orgāni un funkcijas, kas kontrolē katru elementu; seno punktu izmantošana ‘SU’; prakse.
3. Vidējais modulis: punkti ‘JU’ un punkti ‘MO’; KIO un DŽITSU – tonizēšana un nomierināšana; trīs perēkļi; prakse.
4. Vidējais modulis: ‘senču’ enerģija; ‘OE’ enerģija un barojošā enerģija; ‘ziņkārīgie’ iekšējie orgāni; saknes un mezgli; prakse.
5. Augstākais modulis: “hara’ kā diagnoze un terapija; GEKIKETSU, efektīvi punkti pie akūtas etioloģijas; piecu orgānu diagnoze; 12 ‘GEN’ un to pielietojums; prakse.
6. Augstākais modulis: 8 brīnišķīgi asinsvadi; ‘hassoketsu’ atslēgas punkti un to pielietošana; muguras diagnosticēšana; eksāmens.

ROSARIO TRUJILLO PARIS (ČARO) ir pazīstama ārste-refloktoloģe, ajūrvēdas, šiacu, reiki meistare, diplomēta akupunktūras speciāliste, Austrumu tehniku ‘Shinkyu Dojo Shiatsu’ centra dibinātāja, Francijas Starptautiskās Akupunktūras Biedrības locekle, DHANVANNARI CENTER vadītāja, manuālās terapijas institūta INMASTER pasniedzēja, starptautisku kongresu dalībniece
Mācību sākums februāris – marts.
Dalības maksa: 2400 EUR, ar Klienta karti PROFESSIONAL  atlaide 10%
Rosario Trujillo Paris (Čaro) semināri  Sanktpēterburga sk. https://www.youtube.com/watch?v=J8T9OPesTPM