25.martā no plkst. 10:00-16:00 aicinām skaistumkopšanas nozares speciālistus uz lektora Kirila Jevgļevska (Ukraina) semināru.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

DSC 2275 2Kā sākt pelnīt vairāk skaistumkopšanas salonā?
Iemācīties  pareizi un izdevīgi PĀRDOT   skaistumkopšanas salona produkciju saviem klientiem.
Apmācība domāta kosmetologiem, kuri vēlas sākt pelnīt vairāk!
Jūs taču piekritīsiet, ka ne visiem skaistumkopšanas nozares meistariem izdodas veiksmīgi pārdot. Tiem, kuri saprot, ka produktu pārdošana saviem klientiem ir pilnīgi normāls papildlīdzekļu ieguves veids, bet tomēr viņi baidās vai nejūtas ērti no paša pārdošanas procesa. Nevienam no mums nav vēlēšanās nobaidīt klientu ar uzmācīgu rīcību. Speciālistiem šī ir vēl viena iespēja uzzināt veiksmīgas pārdošanas noslēpumus!
Šajā seminārā Jūs uzzināsiet, ka prieku var gūt ne tikai iepērkoties, bet arī pārdodot. Mēs izpētīsim visus pārdošanas procesa posmus pakāpeniski, un Jūs atklāsiet  daudz jaunu lietu par sevi un saviem klientiem.
Ne katram no mums piemīt uzņēmēja  gars, taču tā nebūt nav problēma. Kosmetologam nav jākļūst par profesionālu pārdevēju, atliek vien noticēt pašam sev un atbrīvoties no bailēm un kompleksiem. Un ar to pilnīgi pietiks, lai Jums uzrastos papildus ienākumu avots.
Seminārā mēs :

  • Analizēsim un izpratīsim pārdošanas shēmu
  • Atradīsim savas iekšējās bailes un ‘bremzes’
  • Iemācīsimies veidot attiecības ar klientu
  • Izpētīsim, ko iespējams pārdot salonā

Cena: 45 EUR, ar Beauty School PROFESSIONAL klienta karti – atlaide 10%
Pieteikšanās pa tālr. 26556816