ENERĢĒTISKĀ SEJAS MASĀŽA Dr. Čaro (Spānija)

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Energ massaz lica

Ekskluzīvs piedāvājums no Beauty School
Pēc speciālistu vairākkārtēja lūguma Dr. Čaro (Spānija)
18.- 19.aprīlis ENERĢĒTISKĀ SEJAS MASĀŽA 
plkst.10.00 – 18.00
Atjaunojoša masāža, noņem muskuļu spriedzi un līdzsvaro enerģētisko plūsmu. Šī masāžas tehnika apvieno sevī divu dažādu metožu izmantošanu: sejas liftinga masāžu un sejas meridiānu masāžu. Tiek masēti ādas dziļākie audi. Masāžas laikā tiek aktivizēta asins cirkulācija un enerģētiskā plūsma. Tā rezultātā āda ‘atdzīvinājās’, tiek mazināta muskuļu spriedze, palēninās ādas novecošanās process, atjaunojas sejas ovāls un ādas turgors, līdzsvarojas enerģētiskā plūsma.

Rosario Trujillo Paris (Spānija) ir pazīstama ārste-refloktoloģe, ajūrvēdas, šiacu, reiki meistare, Starptautiskās Akupunktūras Biedrības locekle, manuālās terapijas institūta INMASTER profesore-pasniedzēja, profesora Enrique Castells Garcia  mācekle un domubiedre. Šobrīd vada mācību seminārus Eiropā un Krievijā, kuru laikā viņa ne tikai dalās ar savu bagāto profesionālo pieredzi, bet arī māca ‘citādu’ pieeju cilvēka organismam, tādā veidā paplašinot tradicionālos uzskatus par  masāžu.
”Masāžā – tas ir radošs process, kuram nav sākuma un nav beigu! Visas dzīves laikā nepieciešams pilnveidot  savas prasmes, balstoties galvenokārt uz zināšanām, kas atnākušas līdz mums no senseniem laikiem un dažādām kultūrām”. Rosario Trujillo Paris (Dr.Čaro)
Dalības maksa: 200 EUR, ar Beauty School Klienta karti Professional – 10% atlaide