MASĀŽA GRŪTNIECĒM Dr. Čaro (Spānija)

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

top 7 pregnancy

Ekskluzīvs piedāvājums no Beauty School
Pēc speciālistu vairākkārtēja lūguma Dr. Čaro (Spānija)
20.- 21.aprīlis MASĀŽA  GRŪTNIECĒM
plkst.10.00 – 18.00
Šī ir īpaša masāžas tehnika, kas sevī apvieno Eiropas un Austrumu masāžu pieredzi, tā palīdz risināt pašsajūtas problēmas, kas rodas grūtniecības laikā: kāju pietūkums, venozās asinsrites traucējumi, pieaugošā slodze ceļgalu locītavām un pēdām sakarā ar svara izmaiņām, sāpes jostasvietā, kā arī emocionāla rakstura izmaiņas.

Rosario Trujillo Paris (Spānija) ir pazīstama ārste-refloktoloģe, ajūrvēdas, šiacu, reiki meistare, Starptautiskās Akupunktūras Biedrības locekle, manuālās terapijas institūta INMASTER profesore-pasniedzēja, profesora Enrique Castells Garcia  mācekle un domubiedre. Šobrīd vada mācību seminārus Eiropā un Krievijā, kuru laikā viņa ne tikai dalās ar savu bagāto profesionālo pieredzi, bet arī māca ‘citādu’ pieeju cilvēka organismam, tādā veidā paplašinot tradicionālos uzskatus par  masāžu.
”Masāžā – tas ir radošs process, kuram nav sākuma un nav beigu! Visas dzīves laikā nepieciešams pilnveidot  savas prasmes, balstoties galvenokārt uz zināšanām, kas atnākušas līdz mums no senseniem laikiem un dažādām kultūrām” Rosario Trujillo Paris (Dr.Čaro)
Dalības maksa: 200 EUR, ar Beauty School Klienta karti Professional – 10% atlaide