BEAUTY SCHOOL studenti-vizāzisti projektā GLOBAL WELNESS DAY

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

BEAUTY SCHOOL  studenti-vizāzisti  projektā GLOBAL WELNESS DAYŠī gada 13.jūnijā pirmo reizi Latvijā norisinājās  ”Pasaules veselības Diena” (Global Welness Day). Pasākums notika uz Hotel Jūrmala SPA terases, kā arī viesnīcai blakus esošajās teritorijās.
Festivāla galvenais mērķis bija modināt iedzīvotājos interesi par veselīgu dzīvesveidu un motivēt cilvekus rūpēties par sevi.
Pasākumā aktīvi piedalījās arī profesionālā kosmētikas un masāzas skola BEAUTY SCHOOL.

Programmas ”Vizāzisti” studenti savas skolotājas Annas Korabeļņikovas vadībā veica ‘face-art’ uz bērnu sejiņām – spilgtus un krāsainus zīmējumus, kurus izveido ar speciālam krāsām un flomasteriem. Bērni paši izvēlējās zīmējumu vai iemīļoto pasaku varoni, par ko vēlējās pārvērsties. Viens otas triepiens, vēl viens....  un bērnības sapnis kļūst par īstenību! Jūs jau atrodieties pasaku varoņu ielenkumā. Actiņas priekā mirdz, un smaids nepazūd no mazajām sejiņām! Košie un oriģinālie zīmējumi, ko veidojuši skolas meistari, bija interesanti ne tikai mazajiem dalībniekiem, bet arī pieaugušajiem.
BEAUTY SCHOOL – tā ir akreditēta profesionālās izglītības skola kosmetoloģijas un SPA procedūru jomā, kas pazīstama ar kvalitatīvu apmācību procesu praktizējošu speciālistu vadībā. Skola sagatavo augsta līmeņa profesionāļus (kosmetologus, vizāzistus, SPA speciālistus).  Studentu piedalīšanās šāda veida publiskos pasākumos sniedz viņiem brīnišķīgas praktizēšanās iespējas, bet mums kā apmeklētājiem ir iespēja iepriecināt sevi un bērnus.
Anna Šteingardt