BEAUTY SCHOOL absolventes (programma Kosmetoloģija) stāsts.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

BEAUTY SCHOOL absolventes (programma Kosmetoloģija) stāsts.Tuvojas jaunais mācību gads, laiks, kad izvēlas turpmākās izglītības virzienu. Izvērtējot potenciālo mācību iestādi, tiek novērtēta skolas un izvēlētās programmas akreditācija, rekomendācijas un, kas nav mazsvarīgi, mācību maksa.

Jūsu uzmanībai piedāvājam mūsu absolventes stāstu.

“Es esmu ķirurģijas medmāsa, strādāju slimnīcā. 2013. gadā man radās doma, ka vajadzētu iemācīties kaut ko papildus medicīnas jomā. Izvēlējos kosmetoloģiju. Skolu Beauty School man ieteica paziņas. Liels pluss: kursu cena ir pati labākā visā Latvijā”, tā stāsta BEAUTY SCHOOL 2015. gada absolvente Anastasija Kravcova.

“Beauty School piedāvātajā programmā ir daudz praktisko nodarbību: klasiskā masāža un limfodrenāžas masāža, jaunākie aparāti, tādi kā bezadatu mezoterapija un RF-liftings. Mācību laikā mēs strādājām ar premium klases profesionālo kosmētiku AINHOA, visi materiāli un instrumenti ir iekļauti mācību maksā,” - turpina Anastasija.

Skolas absolvente piebilst, ka pasniedzēji bija stingri un nopietni, taču tajā pašā laikā atsaucīgi un labvēlīgi, gatavi palīdzēt katram studentam. Mūsu grupā bija mediķi ar dažādām specialitātēm, no dažādām Latvijas pilsētām un atšķirīgās vecuma grupās. Atmosfēra mācību laikā bija pozitīva un mācīties bija interesanti.

“Esmu ļoti pateicīga skolai par pamatzināšanām kosmetoloģijā, par profesionālo pedagogu kolektīvu, kas dalījās ar mums zināšanās par kosmetologa darba noslēpumiem.”

BEAUTY SCHOOL jau sākusi jaunu studentu uzņemšanu. Tā norisināsies no 1.jūlija līdz 31.augustam.