Kosmetoloģijas un masāžas mācību kursi iedzīvotājiem no citām pilsētām un ārzemēm.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Individuālas apmācības. Personalizēts grafiks.

Mācības Rīgā. Intensīvais kurss

Kosmetoloģijas un masāžas mācību kursi iedzīvotājiem no citām pilsētām un ārzemēm.

Akreditēta skola BEAUTY SCHOOL piedāvā mācību programmu tiem, kas dzīvo citās pilsētās un vēlās iziet intensīvo mācību kursu.

Mūsu studentu ģeogrāfija visu laiku palielinās. Pie mums arvien biežāk uz mācībām brauc viesi no Igaunijas, Norvēģijas, Anglijas, Krievijas un citām kaimiņu valstīm un reģioniem.

Citu pilsētu iedzīvotāju mācībām ir savas īpatnības. Pirmkārt, tā ir neilga atrašanās Rīgā (vai Liepājā), tāpēc mēs piedāvājam intensīvu mācību grafiku.

Katram mēs izstrādājam individuālu mācību programmu. Liela daļa teorētisko mācību materiālu ir pieejama mācību vidē internetā. Pēc mācību kursa pabeigšanas Jūs saņemsiet LR Valsts Apliecību un Eiropas diplomu angļu valodā, kas dod iespējas strādāt ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Pēc vajadzības varam piedāvāt notariāli apstiprinātu tulkojumu uz angļu/krievu valodu. Palīdzam atrast naktsmītnes un noformējam ielūgumus uz Latviju uz mācību laiku. Iepazīstieties ar mūsu programmām un kursiem, izvēlieties, sev tīkamāko un brauciet mācīties uz mūsu skolu!