Cienījamie Beauty Club Professional dalībnieki aicinu Jūs uz savu meistarklasi 28. septembrī, plkst. 18.00

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Cienījamie  Beauty Club Professional dalībnieki aicinu Jūs uz savu meistarklasi 28. septembrī,  plkst. 18.00*Visi materiāli iedvesmai un apgleznošanai iekļauti.

Meistarklasē jūs uzzināsiet par:

  • Mehndi vēsturi dažādās pasaules kultūrās un zīmējumu un ornamentu sakrālās nozīmes;
  • apgleznošanas stiliem un Hennas uzklāšanas metodēm;
  • Hennas ārstnieciskām īpašībām;
  • Īpašām, enerģētiskām vietām uz ķermeņa apgleznošanai;
  • Apgleznošanas pamata elementiem un skices kompozīciju

Meistarklasē mēs sagatavosim ādu apgleznošanai, uzzīmēsim skici un veiksim zīmējumu uz ķermeņa.

Nedaudz par sevi

Radošums ir mana dzīve un mīlestība. Tajā es iegrimstu, lai labāk iepazītu sevi un nestu šajā pasaulē patīkamo maģijas un brīnuma sajūtu.

Māksla ir cieši saistīta ar psiholoģiju, zemapziņu un cilvēka dvēseli. Ne velti senatnē zīmējumu veidošana tika uzskatīta par maģisku darbību. Pati definīcija – Art terapija burtiski tulkojas kā ārstēšana ar mākslu.

Zīmēju es kopš bērnības. Esmu mācījusies pie dažādiem pasaules meistariem. Gleznošanu, zīmēšanu uz zīda, sieviešu apģērba modelēšanu esmu apguvusi dzimtajā Latvijā. Taču sērfinga dēļu un seno batikošanas tehniku ar vasku esmu apguvusi Bali salā, kur dzīvoju gandrīz gadu.

Mehendi – ķermeņa apgleznošanu ar hennu sāku apgūt pirms vairāk kā 7 gadiem. Tad draugi atveda dāvanā no Indijas manu pirmo hennas konusu. Es zīmēju uz sevis un draugiem, pēc tam devos uz Šivas centru mācīties Mehendi. Pēc kāda laika es devos pirmajā ceļojumā pa Indiju. Ceļojuma laikā ieguvu ne tikai neaizmirstamus piedzīvojumus, bet satiku arī daudz interesantus cilvēkus, viņu starpā - vietējos Mehendi meistarus, kuri apgleznoja manas rokas un ar prieku dalījās savās zināšanās. Tā es sāku zīmēt Mehendi dažādos festivālos, ceļojot pa pasauli. Tagad es vēlos dalīties ar savām zināšanām ar Jums.

Manus Mehndi zīmējumus var apskatīt šeit: h
ttps://www.facebook.com/pages/Lavsonia/1591088777817897?sk=photos_stream&ref=page_internal

Uz tikšanos BEAUTY SCHOOL!
Ar cieņu,
Milena
Beauty Club Professional