Profesionālā programma VIZĀŽISTS ar Ņinu Gorluško. Nodarbību sākums 17. novembrī.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Profesionālā programma VIZĀŽISTS ar Ņinu Gorluško. Nodarbību sākums 17. novembrī.Katra meitene sapņo apgūt vizāžas mākslu un ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību padarīt sevi par mūsdienu princesi. Perfektas sarkanas lūpas vai smoky eyes? Nav nekā vienkāršāka! Ar Make-up kursiem no BEAUTY SCHOOL Jums ir iespēja kļūt par profesionālo vizāžisti un iepazīties ar tādam grima uzklāšanas tehnikām, par kurām Jūs līdz šim nemaz neesat nojautuši.

Pārvērtiet savu aizraušanos par profesiju, kura rada prieku un iedvesmu, un ir pieprasīta mūsdienās. Neviens svarīgs notikums sievietes dzīvē nav iedomājams bez profesionālā grima, nerunājot par modeļu fotografēšanu un defilē uz podija. Būt vizāžistam nozīme būt lietas kursā par pasaules modes tendencēm un realizēt savu radošo potenciālu.

Kursa pamata daļu vada starptautiskā līmeņa māksliniece-vizāžiste Ņina Gorluško. Pēc programmas pabeigšanas visi dalībnieki saņems profesionālās kvalifikācijas apliecību un bagātu zināšanu bagāžu, kas ļaus uzklāt jebkuras sarežģītības grimu. Irpienācis laiks iedziļināties modes, skaistuma un jaunrades pasaulē!

Visas programmas ilgums ir 5 mēneši. Nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās no 18:00 līdz 21:00; nodarbības ar Ņinu Gorluško ieplānotas no 7. līdz 12. decembrim (no 10:00 līdz 17:00).