2. novembrī aicinām uz semināru “Ēteri un ziedu esences no Rožu ielejas”.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

2. novembrī aicinām uz semināru “Ēteri un ziedu esences no Rožu ielejas”.Ciemos pie Beauty Club Professional būs Aleksandrs Aleksandrovs* - Bulgārijas Rožu ielejā ražotās produkcijas eksperts: ēteriskās eļļas, hidrolāti un dabīgie produkti.

Aleksandrs pastāstīs par eļļu izvēles niansēm, produktu “dabīguma” pārbaudi, ražošanas noslēpumiem un Rožu ielejas leģendām. Visas eļļas un kosmētiku varēs nodegustēt, pasmaržot un izmēģināt.

Vai jūs zinājāt, ka psihiatrijā tika izmantots tā saucamais ROŽU tests. Uz plaukstas locītavas tika uzklāta rožu eļļa. Pēc 30 minūtēm tika vērtēti testa rezultāti:

  • cilvēkiem ar spēcīgu psihi, aromāts iegūst sīvu nokrāsu;
  • emocionāliem cilvēkiem ar attīstītu psihi – saldu nokrāsu;
  • cilvēkiem ar tieksmi uz histērijām vai psihozi – skābu nokrāsu.

Jebkurš aromterapijas speciālists pateiks, ka ēteriskā eļļa Rosa Damascena ir lielisks antidepresants.

Turklāt, cilvēki, kas regulāri ieelpo rozes smaržu, apkārtējos raisa simpātijas, viņiem ir gaiša, gluda aura, viņi ir draudzīgi un neuzbāzīgi.

Maija beigās mēs plānojam braucienu uz Bulgārijas Rožu ieleju uz rožu ziedēšanas festivālu. Rožu ieleja Bulgārijā – vislielākās rožu krūmu plantācijas ir tikai šeit! Šī brauciena laikā notiks trīs dienu seminārs par aromterapiju. Par šo braucienu detalizētāk jums izstāstīt Aleksandrs tikšanās laikā.

Aleksandrs Aleksandrovs – AS “Bulgārijas roze” (АО "Болгарская роза") oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, SIA AKSO PLUS.

Pasākuma norises vieta: Kosmetoloģijas un masāžas skola BEAUTY SCHOOL.

Laiks: 02.11.2015, plkst. 18:00

Seminārs ir bezmaksas. Lūdzam iepriekš reģistrēties, zvanot pa telefonu 67288246 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.