Seminārs kosmetologiem: mikro-adatu terapija, koncentrātu un serumu izvēle no AINHOA produkcijas.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Seminārs kosmetologiem: mikro-adatu terapija, koncentrātu un serumu izvēle no AINHOA produkcijas.Iekārta, kas tiek izmantota mikro-adatu terapijā – mezorolleris – aprīkots ar simtiem smalku mikro-adatu, kas saskaroties ar ādu rada daudz mikrokanāliņus. Mikro atvērumi palīdz ādai uzsūkt aktīvās vielas no speciāli mezorollerim radītajiem vitamīnu kokteiļiem un serumiem, piemēram, kolagēna ampulas vai hialurona gels AINHOA.
Iekārtas mehāniskā iedarbība veicina elastīna un kolagēna ražošanu un uzlabo asins cirkulāciju, kas savukārt ļauj bioloģiski aktīvajām vielām daudz ātrāk iesūkties ādā un iedarboties uz to. Izmantojot īpaši mikro-adatu terapijai izstrādāto produkciju, procedūras efekts daudzkārt uzlabojas.

Mezorollerim ir daudz plusu, sākot ar izmantošanas ērtumu un drošumu, beidzot ar daudzfunkcionalitāti. Iekārta piemērota gan cīņai ar celulītu un strijām, gan sejas ādas uzlabošanai, izmantojot speciālus preparātus ampulās. Pateicoties šīm iezīmēm, mikro-adatu terapija mūsdienās ir viena no efektīvākajām metodēm ādas procesu ietekmēšanai.
Semināra programmā: mezorolleru veidi, darba tehnika, procedūras kontrindikācijas, pirms un pēc procedūras kopšana.
Ieeja seminārā bezmaksas, iepriekšēja reģistrācija pa telefonu – 67288246.

Semināra datums: 16.11.2015
Laiks: 10 -12
Adrese: A.Čaka, 109, Rīga, skola BEAUTY SCHOOL