Aparātu kosmetoloģija

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Seminārs par mūsdienīgām metodēm aparātu kosmetoloģijā:  mikro-dermabrāzija ar dimantu un sejas vakuuma masāža.Metodes nosaukums “dermabrāzija” radies no grieķu valodas “dermis” (āda) un latīņu valodas “abrasio” (kasīšana). Dermabrāzija ir sava veida pīlings. Procedūras laikā tiek veiktas slīpējošas darbības uz ādas. Dermabrāzijas procesā ar īpaša aparāta izmantošanu tiek noņemtas atmirušās šūnas no ādas virsējā slāņa (epidermas).

Semināra laikā vērtēs dermabrāzijas un sejas vakuuma masāžas lomu dažādu estētisku uzdevumu risināšanā (sākot no jaunas ādas līdz novecojušai ādai)

Pasniedzējs izstāstīs par katras metodes darbības faktoriem, lietošanas norādījumiem mikro-dermabrāzijai ar dimantu un sejas vakuuma masāžai, kontrindikācijas, procedūru kursa veidošanu, metožu kombināciju, gaidāmajiem rezultātiem.
Seminārā iekļauts teorētiskais ievads par procedūras metodiku un praksi:

  • Ādas mikrodermabrāzijas procedūras veikšanas metodika
  • Sejas vakuuma masāža.

Darsonvāls un galvanizācija. Seminārs par aparātu kosmetoloģijas pamatiem. Nodarbības programma:

  • aparātu lietošana kosmetoloģijā, to iedarbība uz organismu, lietošanas norādījumi un kontrindikācijas;
  • Kosmetoloģisko aparātu raksturojums, pamatinformācija par darba principu;
  • Darsonvalizācija – vēsturiskā informācija, pielietojums kosmetoloģijā un dermatoloģijā, Darsonvāla aparāta modeļu raksturojums, praktiskais darbs;
  • galvanizācijas strāvas pielietošana kosmetoloģiskās procedūrās, to iedarbība uz sejas un ķermeņa ādu, dezinkrustācijas un elektroforēzes skaidrojums, praktiskais darbs.

Seminārs: Kavitācija un RF liftings kosmetoloģijā.Mūsdienās ir zināmas daudz un dažādas figūras korekcijas metodes. Katrai no šīm metodēm ir savs efektivitātes līmenis, savi plusi un kontrindikācijas. Kavitācija + RF liftings ir pavisam jauna un īpaši efektīva metode cīņai ar celulītu un lieko svaru.

Kavitācija kosmetoloģijā ir pielīdzināma liposakcijai, tikai atšķirība ir tāda, ka kavitācija tiek veikta daudz maigāk un bez skalpeļa piedalīšanās. Pēc šīs procedūras nav vajadzīga rehabilitācija, tā nav traumatiska un neatstāj zilumus.

Seminārs: Ultraskaņas izmantošana kosmetoloģijā. Ultraskaņas masāža, tīrīšana un fonoforēze.Ultraskaņa – ir skaņas vibrācijas ar frekvenci lielāku par 20kHz (cilvēka auss šīs skaņas nedzird). Atkarībā no ultraskaņas raksturojuma (frekvence, amplitūda, spēks u.c.) to izmanto dažādās sfērās: piemēram, medicīnā nierakmeņu skaldīšanai un eholokācijas analīzei vai metālapstrādē materiālu griešanai un metināšanai.
Kur un kā ultraskaņa tiek izmantot kosmetoloģijā?

•    Ultraskaņas masāža
•    Fonoforēze
•    Ultraskaņas kavitācijas lipolīze (kavitācija)
•    Sejas tīrīšana ar ultraskaņu (ultraskaņas pīlings).

Šajā seminārā uzzināsiet par trīs procedūrām: masāžu, tīrīšanu un preparātu ievadīšanu. Kā arī par aparātiem ultraskaņas procedūrām, aparātu raksturojumu, redzēsiet darba metodikas praktiskās demonstrācijas.