Seminārs: Ultraskaņas izmantošana kosmetoloģijā. Ultraskaņas masāža, tīrīšana un fonoforēze.

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Seminārs: Ultraskaņas izmantošana kosmetoloģijā. Ultraskaņas masāža, tīrīšana un fonoforēze.Ultraskaņa – ir skaņas vibrācijas ar frekvenci lielāku par 20kHz (cilvēka auss šīs skaņas nedzird). Atkarībā no ultraskaņas raksturojuma (frekvence, amplitūda, spēks u.c.) to izmanto dažādās sfērās: piemēram, medicīnā nierakmeņu skaldīšanai un eholokācijas analīzei vai metālapstrādē materiālu griešanai un metināšanai.
Kur un kā ultraskaņa tiek izmantot kosmetoloģijā?

•    Ultraskaņas masāža
•    Fonoforēze
•    Ultraskaņas kavitācijas lipolīze (kavitācija)
•    Sejas tīrīšana ar ultraskaņu (ultraskaņas pīlings).

Šajā seminārā uzzināsiet par trīs procedūrām: masāžu, tīrīšanu un preparātu ievadīšanu. Kā arī par aparātiem ultraskaņas procedūrām, aparātu raksturojumu, redzēsiet darba metodikas praktiskās demonstrācijas.

1. Ultraskaņas pīlings
Ultraskaņas pīlings: izmantojot īpašu aparātu, tiek veikta sejas ādas attīrīšana no atmirušajām šūnām, ādas taukiem un tauku dziedzeru aizsprostojumiem, kas nav redzami ar neapbruņoti aci. Procedūra tiek veikta izmantojot toniku vai losjonu. Tiek uzlabota asins un limfas cirkulācija, labāk sadzīst aknes sekas, rodas antibakteriāls efekts.

2. Sejas ultrafonoforēze
Šī ir aktīvo vielu (ar nelielu molekulāro masu) ievadīšana dziļajos ādas slāņos izmantojot ultraskaņu, neizjaucot preparāta molekulu, taču nodrošinot to iekļūšanu ādā. Gēls, serums vai ampulas tiek izvēlētas individuāli katram klientam, pēc norādījumiem. Visas ultraskaņas īpašības (mikromasāža, sildīšana, audu reģenerācija u.c.) tiek saglabātas.

3. Mikromasāža ar ultraskaņu
Uzlabo ādas elastību, samazina pietūkumu. Palīdz aktivizēt mikrocirkulāciju, kas ir īpaši noderīgi ādai ar kuperozi.