Kluba Beauty Club Professional tikšanās ar skaistumkopšanas industrijas profesionāļiem

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

Kluba Beauty Club Professional tikšanās ar skaistumkopšanas industrijas profesionāļiem.Beauty Club Professional – klubs skaistumkopšanas, veselības un netradicionālās medicīnas nozaru speciālistiem, kā arī tiem, kas seko līdz savam fiziskajam un garīgajam līdzsvaram.
Organizatori: Baltijas SPA asociācija un Skaistumkopšanas profesionālā vidusskola BEAUTY SCHOOL.
Mūsu klubs ir ideāla vieta pieredzes un noderīgas informācijas apmaiņai veselības un skaistumkopšanas nozarē, Jūsu ideju un projektu prezentācijas, iepazīšanās un sadarbība. Par kluba biedriem var kļūt ne tikai profesionāļi, bet arī amatieri – savas lietas entuziasti, kas vēlas uzzināt kaut ko jaunu.

Jūs strādājat skaistumkopšanas un veselības industrijā?
Jūs vēlaties dalīties savā pieredzē un iepazīt domubiedrus?
Vēlaties pirmie uzzināt veselības nozares jaunumus un būt notikumu epicentrā?
Esiet laipni aicināti Beauty Club Professional!
Semināru saraksts>>>

Kā notiek tikšanās?
Tiekamies pirmdienās, saskaņā ar iepriekš paziņotiem datumiem, no plkst. 18:00 līdz 20:00 Skaistumkopšanas profesionālā vidusskolā BEAUTY SCHOOL.
Adrese: A. Čaka iela 109, Rīga.
Ja esat ieinteresēti piedalīties (kā lektors vai klausītājs), atsūtiet savu dalības pieteikumu Beauty Club Professional uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai piezvaniet 67288246.