Intervijas

Skaistumkopšanas profesionālā skola BEAUTY SCHOOL

trubka orig (+371) 67-288-246, (+371) 26-556-816

facebook instagram

A.Zirina MaqPro

Web korespondenta intervija ar vizāžisti, stilisti, dekoratīvās kosmētikas pedagogu Annu Zīriņu.

Jaunā gada sākumā skolā darbu sāks jauna audzēkņu grupa, kura mācīsies Dekoratīvās kosmētikas programmā, apgūs vizāžista profesiju. Pedagogu vidū būs arī Anna Zīriņa.

Kā Jūs sākāt interesēties par grimu un krāsošanos?

Jau no bērnības jutu un zināju, ka nākotne būs saistīta ar skaistuma jomu. Lellēm šuvu daudz skaistas kleitas un domāju, ka  darbs būs saistīts ar apģērba dizainu.

Taču apvienot mazā bērna auklēšanu un saspringtas mācības modelētāju skolā bija sarežģīti, tādēļ bija nepieciešama pauze mācībās. Bērna audzināšana man deva iespēju būt vairāk mājās, vairāk lasīt un interesēties par kaut ko jaunu. Tad sāku pievērst lielu uzmanību grimam televīzijā un žurnālos.

Beauty School SPA specialistsWeb korespondenta intervija ar audzēkņiem - Annu un Dmitriju

No šī gada septembra mēneša skolā uzsākts jauns projekts skolas vēsturē. Izglītības iestādē mācās 2 jaunieši ar redzes traucējumiem – Anna un Dmitrijs.

Anna un Dmitrijs apgūst SPA speciālista profesiju. Jaunieši ir neredzīgi, bet pilnībā iekļaujas sociālajā dzīvē un skolas izglītības programmā. Annas pirmā profesija ir mūzikas pedagogs, kuru viņa liek lietā darbā bērnu dārzā un patreiz Anna raksta arī maģistra darbu un gatavojas janvārī tā aizstāvēšanai.

Dmitrijam pirmās profesijas ir vokālists, kora dziedātājs un masieris.

SPA speciālists ir otra profesija jauniešiem un jauna iespēja, izaicinājums Annai un Dmitrijam.

Annai un Dmitrijam uzdevām dažus jautājumus, lai uzzinātu kā iet jauniešiem skolā ar mācībām un kā viņi jūtas jaunajā vidē.

Intervija ar Annu Vehteri – Profesionālās kosmetoloģijas un masāžas skolas BEAUTY SCHOOL programmas „Kosmetoloģija” direktori un pasniedzēju.

Intervija ar Annu Vehteri – Profesionālās kosmetoloģijas un masāžas skolas BEAUTY SCHOOL programmas „Kosmetoloģija” direktori un pasniedzēju.
Šodien skaistumkopšanas industrija attīstās ļoti strauji, daudzi cilvēki nāk pie mums ar lūgumu pastāstīt viņiem par kosmētiķa profesiju un mācībām. Tāpēc mēs izlēmām šo jautājumu uzdot Jums.

Sakiet, vai ir viegli apgūt kosmētiķa profesiju?
Es uzskatu, ka profesiju, kas ir tuva sirdij, vienmēr ir viegli apgūt un mācību process liekas interesants un aizraujošs. Mūsu programmā jāmācās divi gadi, ja iepriekš iegūta vidējā izglītība, vai 9 mēneši, ja ir iegūta medicīniskā izglītība.

Cik pieprasīti darba tirgū ir BEAUTY SCHOOL speciālisti?